Microsoft Office 365 Personal 1 rok

Kód: 126
Nová Licence Přenosná Pro Mac Pro Windows
Značka: Microsoft
1 360 Kč 1 124 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis a Aplikace

Získejte vše, co potřebujete udělat, s Microsoft 365 Personal (PC/MAC/Tablet)! Užívejte si všechny prémiové aplikace Office, které znáte a milujete, a svobodu 1TB úložiště v cloudu, používejte ji na více zařízeních (maximálně 5 zařízení na osobu). Tato verze přináší aktualizovanou bezpečnost pro e-maily* a soubory** díky pokročilým nástrojům pro šifrování e-mailů a detekci ransomwaru. Tyto funkce, které byly dříve dostupné pouze pro obchodní verzi softwaru, vás nejen chrání před kybernetickými útoky, ale mohou vám pomoci obnovit soubory vymazané náhodou, ztrátu dat v případě problémů s hardwarem a podobně.

Microsoft 365 Personal je licence s předplatným, která vám umožňuje využívat nejnovějších verzí známých aplikací, které každý potřebuje, jako jsou Word, PowerPoint a Excel, a zároveň disponovat velkým množstvím úložného místa v cloudu, které pokryje všechny vaše požadavky. Model předplatného zajišťuje, že budete mít vždy nejnovější funkce, opravy a bezpečnostní aktualizace a výhodu neustálé technické podpory bez dodatečných nákladů.

* Bezpečnostní funkce se vztahují na zákazníky, kteří mají e-mailovou adresu @outlook.com, @hotmail.com, @live.com nebo @msn.com.

** Dostupnost aplikací se liší podle zařízení/jazyka. Funkce se liší podle platformy.

 

Microsoft Outlook
Odesílejte, přijímejte a spravujte svou e-mailovou komunikaci efektivněji s Outlookem. Outlook vám poskytuje přístup ke všem uloženým kontaktům a e-mailovým adresám, což vám umožňuje udržovat informace o partnerech a zákaznících aktuální. Kromě toho vám vylepšená aplikace nabízí více možností s aktualizovanými kartami kontaktů, @oznámeními, orientovanou doručenkou, kartami cestovních balíků a dalšími funkcemi. Aby se minimalizovala vaše pracovní zátěž, můžete naplánovat schůzky v různých časových pásmech, poslouchat své e-maily, automaticky stáhnout přílohy z cloudu a nastavit připomínky, které se zobrazí nad okny, ve kterých pracujete.

Microsoft Word
Vytvářejte, upravujte a spravujte profesionální textové dokumenty v aplikaci Word. S novými nástroji pro překládání, jednodušší čtení a přirozenější psaní můžete zlepšit svoji schopnost komunikovat a absorbovat informace. Nová integrace SVG, podpora pro LaTeX syntax, Microsoft Translator, Learning Tools zvyšují vaši produktivitu. Dokumenty jsou nyní snazší najít a pohodlněji procházet s funkcemi obrácení stránek než v knize a zobrazením Vedle vedle.

Microsoft Excel
Vytvářejte a spravujte tabulky a zabývajte se silnější analýzou dat s Excelem. V této verzi Excel nabízí tabulky všech druhů od účetnictví po databáze produktů. Kromě jiných nových a působivých funkcí, jako jsou vzorce, mapové a nálevkové grafy, vylepšené vizuály, publikování do Power BI, nová témata, přesné výběry a další, vám poskytuje nové metody zobrazování údajů atraktivním způsobem. Kromě toho vám vylepšené vizuály, zlepšení v oblasti pera, jednodušší sdílení a lepší funkce přístupnosti umožní šetřit čas při zachování známého pracovního postupu.
 
Microsoft PowerPoint
Vytvářejte sofistikovanější a vizuálně atraktivní pro zachycení pozornosti vaší cílové skupiny s PowerPointem. Nejnovější verze dobře známého nástroje přináší vylepšené vizuální efekty, jako jsou přechody Morph, zvýrazňovač textu, možnosti přiblížení. Také vám umožňuje učinit své prezentace dynamickými s 3D modely, odstraněním pozadí, exportem do 4K, nahráváním v ultra HD a dalšími funkcemi.

Microsoft OneNote
Váš osobní digitální blok na poznámky, OneNote, vám umožňuje psát, psát nebo kreslit poznámky a vkládat obrázky, zvuk nebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje se s vašimi jinými zařízeními, což vám umožňuje přistupovat, aktualizovat nebo vytvářet nové poznámky odkudkoli.
 

Funkce

  • Přístup k prémiovému kreativnímu obsahu.
  • Získejte přístup k rozšířené sbírce licenčně svobodného kreativního obsahu, včetně šablon, stockových fotografií, ikon a písem.
  • Nástroje kreativity poháněné umělé inteligencí.
  • Doplňte svoje dielo návrhmi a návrhmi na písanie.
  • Záloha priečinka OneDrive PC.
  • Automaticky zálohujte soubory na svém počítači se systémem Windows a ujistěte se, že vaše údaje jsou bezpečné a snadno přenositelné na jiné zařízení.
  • Detekce a obnova ransomwaru v OneDrive.
  • Získejte bezpečnostní aktualizace, které udržují vaše soubory a fotografie v bezpečí před kybernetickými útoky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářský software
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Platnost licence: 12 měsíců
Přenositelnost licence: Ano, mezi PC (vázaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 měsíců
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ne
Operační systém: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, 3 najnovšie verzie macOS, iOS a Android
Počet zařízení: 1 až 5
Původ licence: Nová
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive, Skype for Business.