Microsoft Office Home and Business 2016 MAC

Kód: 124
Přenosná Druhotná licence Pro Mac
Značka: Microsoft
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Tento produkt je kompatibilní pouze se zařízeními MacOS. Verzi pro Windows naleznete zde https://www.softak.cz/zbozi/office-2016-pro-plus/.

Popis a Aplikace

Navržen tak, abyste mohli pracovat rychleji, Office Professional 2016 přichází s úžasnými novými funkcemi, které vám umožní komunikovat, vytvářet, spolupracovat a sdílet svou práci snadněji. S novým moderním vzhledem, integrovanými nástroji pro spolupráci a silou aplikace Outlook pro e-maily, kalendáře a kontakty nabízí Office Professional výkonný soubor nástrojů pro individuální i týmovou produktivitu a připojuje uživatele k klíčovým obchodním procesům. Také vám umožňuje ukládat a přistupovat ke svým dokumentům v cloudu na OneDrive.

 

Microsoft Outlook 2016
Zůstaňte spojení a produktivní s přehledem své e-mailové schránky, kalendáře a kontaktů. Plánujte schůzky, sdílejte informace a efektivně spolupracujte s jednoduchým rozhraním a funkcemi aplikace Microsoft Outlook 2016. Outlook je k dispozici na jakémkoli zařízení, což vám umožňuje být neustále připojeni, ať už jste na telefonu, tabletu nebo zařízení od společnosti Apple.
Microsoft Word 2016
Vytváření profesionálních dokumentů nikdy nebylo jednodušší. Úžasné nástroje pro ověřování pravopisu od společnosti Microsoft Word vám umožňují snadno upravovat, strukturovat a recenzovat vaši práci. Word 2016 přichází s kompatibilitou s formátem PDF a inovativními metodami sdílení, díky kterým můžete pracovat a sdílet tak efektivně, jak je to jen možné.
Microsoft Excel 2016
Organizujte a vytvářejte komplexní tabulky nebo pracovní knihy s programem Excel. Rozsáhlé možnosti a funkce od společnosti Microsoft Excel vám umožňují ilustrovat vzory ve vašich datech pomocí podrobných grafikonů a grafů a provádět hloubkové analýzy pomocí široké škály dostupných vzorců. Tím vám umožňuje činit informovaná rozhodnutí a přesné předpovědi. 
 
Microsoft PowerPoint 2016
Vytvářejte výrazné prezentace a poutejte pozornost svého publika s PowerPointem. Vyhlédněte se jako profesionál pomocí šablon a motivů PowerPointu pro navržení prezentace, která vám nejvíce vyhovuje. PowerPoint také disponuje různými animacemi, přechody a dalšími funkcemi, díky kterým můžete prezentovat vše přesně tak, jak si představujete. 

Microsoft OneNote 2016
Váš osobní digitální poznámkový blok, OneNote vám umožňuje psát, psát nebo kreslit poznámky a vkládat obrázky, zvukové nebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje se s vašimi dalšími zařízeními, což vám umožňuje přistupovat, aktualizovat nebo vytvářet nové poznámky odkudkoli. 
 

Funkce

  • Microsoft Office 2016 pro Mac je nástupcem Microsoft Office 2011. Microsoft Office 2016 pro Mac je kompatibilní s OS X 10.10 Yosemite nebo jakoukoli pozdější verzí Mac OS X. Office 2016 pro Mac, podobně jako jeho předchůdci, existuje v různých balících, z každého navrženého tak , aby vyhověl různým potřebám. Ať už potřebujete Office pro osobní nebo profesionální použití, Microsoft má pro vás ten správný balík.
  • Office 2016 vás následuje. OneDrive vám umožňuje uložit veškerou svou práci a pokračovat tam, kde jste přestali, odkudkoli budete chtít.
  • Přístup na jakémkoli zařízení. Optimalizován pro dotyková zařízení, umožňuje vám přistupovat a pracovat se svými dokumenty na jakémkoli zařízení.
  • Podporuje spolupráci. Sdílení vašeho díla bylo zjednodušeno na pouhým kliknutím tlačítka a spolupráce v aplikacích Word, PowerPoint a OneNote je jednodušší než kdykoli předtím díky vylepšeným funkcím a vlastnostem.
  • Vylepšená integrace.Office 2016 přichází s novými a vylepšenými integrovanými funkcemi od Bing, Cortany a Tell Me. Umožňuje vám prohlížet internet, připravovat se na schůzky a zjistit, jak provést to, co chcete v aplikacích Word, Excel a PowerPoint.
Office 2016
Home & Student
Office 2016
Home and Business
Office 2016
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářský software
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Platnost licence: Doživotní
Přenositelnost licence: Ano, mezi PC (vázaná na Microsoft účet)
Záruka: 24 měsíců
Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ano
Operační systém: Mac OS X verzia 10.10 a novější
Počet zařízení: 1
Původ licence: druhotná
Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint and OneNote.