Microsoft Office Home and Business 2021 MAC

Kód: 94
Přenosná Druhotná licence Pro Mac
Značka: Microsoft
1 949 Kč 1 611 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Tento produkt je kompatibilní pouze se zařízeními MacOS. Verzi pro Windows naleznete zde https://www.softak.cz/zbozi/office-2021-professional-plus/

Popis a Aplikace

Office 2021 Home and Business pro Mac vám poskytuje nejnovější verze klíčových kancelářských aplikací na místě a také e-mail, takže můžete všeho docílit. Využijte výkonné aktualizace programů Word, PowerPoint, Excel a Outlook s bonusem aktualizovaného vizuálního zážitku.

Office 2021 Home and Business pro Mac je zde k uspokojení potřeb domácích uživatelů a malých podniků. Tato jednorázová koupě vám pomůže pracovat rychleji a komunikovat efektivněji díky mnoha vylepšením, zejména v oblasti spolupráce. Od práce s komplikovanými textovými dokumenty a údaji náročnými tabulkami po vytváření impozantní prezentace a hostování své e-mailové komunikace – Office 2021 vám umožňuje všeho tohoto dosáhnout.

 

Microsoft Outlook 2021
Outlook 2021 vám poskytuje více nástrojů než Vyhledávání nahoře a Překladač pro lepší správu vaší doručené poštovní složky. Silný Překladač vám umožňuje překládat zprávy do více než 70 jazyků na cestách, aniž byste opustili Outlook. Microsoft neustále přidává více bohatých médií do kolekce kreativního obsahu prémiové kanceláře, takže si dávejte pozor na nové mediální zásoby, abyste se lépe vyjádřili. Udržujte svou doručenou poštovní složku uspořádanou a využijte všechna vylepšení výkonu!

Microsoft Word 2021
Office 2021 vám umožňuje spolupracovat na dokumentech v reálném čase a upozorňuje vás, když jsou soubory aktualizovány. Budete také schopni vidět, kdo pracuje na dokumentu, který jste otevřeli, a kde v něm právě jsou. Přístupnost textu se zlepšuje s funkcí Line Focus: umožňuje vám procházet dokumenty řádek po řádku bez rušení. Další vylepšení zahrnují vylepšení pro čtenáře v režimu ponořeného čtenáře a vyhledávací pole Tell Me.

Microsoft Excel 2021
Klasický program pro zpracování tabulek vás vybavuje silnými nástroji pro vizualizaci a analýzu dat. Použijte novou funkci XLOOKUP v Excelu 2021 pro vyhledávání v tabulkách a rozsazích řádek po řádku a zrychlíte výpočty pomocí 6 nových vzorců. Nyní můžete vytvářet přizpůsobená zobrazení, aniž by to ovlivňovalo to, jak jiní vidí dokument, a mít všechny potřebné nástroje uspořádané v rámci pásu přístupnosti.
 
Microsoft PowerPoint 2021
Se spoustou nových funkcí a vylepšení starých je PowerPoint 2021 lepší než kdykoli předtím. Umožňuje vám vytvářet poutavý obsah s pomocí spolupráce, opětovného přehrávání Ink, lepší podpory pro SVG a více bohatých médií z kolekce kreativního obsahu prémiové kanceláře. Užívejte si více ovládacích prvků pro své animace a přidejte rukou kreslený vzhled s obrysovým stylem Sketched Style. Práce na prezentaci s ostatními nebyla nikdy jednodušší díky lepšímu ovládání komentování a řadě nových funkcí, které vám pomáhají doručovat lepší prezentace rychleji.

Microsoft OneNote 2021
Váš digitální blok na poznámky, OneNote, vám umožňuje psát, psát nebo kreslit poznámky a vkládat obrázky, zvuk nebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje se s vašimi jinými zařízeními. OneNote 2021 vám umožňuje prohlížet své poznámky pomocí Feedu a zavádí funkci zpětné vazby pro snazší spolupráci. Jsou k dispozici i další možnosti přizpůsobení rozhraní.
 

Funkce

 • Spolupracujte na dokumentech Spolupracujte se členy týmu na dokumentech v reálném čase a dostávajte upozornění, když se provede nějaká změna. Pracujte rychleji a zjednodušte svou komunikaci s Office 2021.
 • Překládejte e-maily Využijte novou překládací v Outlooku a překládejte zprávy z více než 70 jazyků, aniž byste opustili Outlook!
 • Najděte cokoliv s XLOOKUP Nové funkce XLOOKUP v Excelu vám umožní snadno a rychle prohledávat své tabulky a rozsahy řádek po řádku..
 • Vylepšený výkon Dělejte více rychleji díky vylepšenému výkonu, stabilitě a rychlosti v programech Word, Excel, PowerPoint a Outlook.
 • Office 2021 nyní podporuje barvy Hex Jsou pryč dny, kdy jste museli převádět hodnoty barev Hex do RGB, a nyní můžete najít dokonalý odstín, když jej potřebujete.

 

  Office 2021
  Home & Student
  Office 2021
  Home & Business
  Office 2021
  Professional Plus
  Word
  Excel
  Powerpoint
  Onenote
  Outlook
  Publisher
  Access
  Teams

   

  Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Kancelářský software
  Typ distribuce: elektronická
  Typ licence: Retail
  Platnost licence: Doživotní
  Přenositelnost licence: Ano, mezi PC (vázaná na Microsoft účet)
  Záruka: 24 měsíců
  Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
  Faktura: Ano
  Komerční/firemní využití: Ano
  Operační systém: 3 najnovšie verzie macOS
  Počet zařízení: 1
  Původ licence: druhotná
  Obsahuje: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive