Microsoft Project Professional 2019

Kód: 174
Druhotná licence Nepřenosná Pro Windows
Značka: Microsoft
499 Kč 412 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis

Efektivně spravujte důležité projekty a udržujte své zdroje a kolegy na správné cestě s programem Project Professional 2019. Microsoft Project 2019 obsahuje různé předpřipravené šablony projektů a podrobný průvodce začátkem, což zajišťuje, že i začátečníci dokáží plně využít všech dostupných funkcí.

Můžete snadno spolupracovat s ostatními v reálném čase pomocí nástrojů pro spolupráci, synchronizace úloh SharePoint, odesílání docházkových lístků a dalších funkcí. Využijte nástroje plánování ke snižování neefektivnosti a minimalizování času školení. Vytváření více časových os usnadňuje vizualizaci komplexních harmonogramů, zatímco nástroje pro správu zdrojů usnadňují žádost o zdroje a jejich organizaci. 

Funkce

  • Jednoduché sledování průběhu úkolů. Minimalizujte čas potřebný ke komunikaci vašich projektových plánů a aktuálních prací pomocí časových pruhů, které zahrnují názvy úkolů a termíny.
  • Zjednodušené propojení úkolů. Snadno přistupujte k seznamu všech úkolů ve vašem projektu tím, že vyberete buňku ve sloupci Predispozice a vyberete šíp dolů. Hierarchie úloh přesně odpovídá vašemu projektu, a už nemusíte pamatovat ID úlohy, kterou chcete propojit.
  • Políčko Název souhrnné úlohy. Zvyšte přehlednost struktury vašeho projektu přidáním políčka Název souhrnné úlohy jako sloupce do zobrazení úloh. Přidání tohoto políčka vám umožní vědět, která úloha je zaměřena pod daným názvem v plánu projektu.
  • Označení časových pruhů a průběh úkolů. S programem Project 2019 Professional můžete označovat své časové pruhy a průběh úkolů se zobrazí přímo na úloze. Tato možnost vám usnadňuje komunikaci o průběhu projektu a umožňuje vám rychle ilustrovat váš plán a pokrok při sdílení stavu.
  • Vylepšení v dostupnosti. Vylepšená dostupnost aplikace Project umožňuje uživatelům využívat čtečku obrazovky Windows Narrator a jiné asistenční technologie pro čtení více prvků v Projecte.

 

Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářský software
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Platnost licence: Doživotní
Přenositelnost licence: Nepřenosná
Záruka: 24 měsíců
Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ano
Operační systém: Windows 10, Windows 11
Počet zařízení: 1
Původ licence: druhotná