Microsoft Project Professional 2021

Kód: 176
Druhotná licence Nepřenosná Pro Windows
Značka: Microsoft
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis

Spravujte své projekty efektivně a optimalizujte svůj pracovní postup s programem Project Professional 2021. Bez námahy sledujte pokrok a získávejte informace díky zabudovaným časovým osám a zprávám. Tento nástroj pro projektový management je nejvhodnější pro velké organizace s rozsáhlými projektovými týmy.

Project 2021 využívá seznamy úkolů, kanbanové tabule, projektové plány a Ganttovy diagramy jako své hlavní funkce pro pomáhání s prioritizací a plánováním úkolů. Vytvářejte a sdílejte vlastní kalendáře pro jeden nebo více úkolů a udělejte je viditelnými pro všechny členy projektu, aby byli všichni informováni. Vlastní zabudované grafy usnadňují sledování pracovních, materiálních a nákladových zdrojů, takže můžete mít přehledné přehledy.

Funkce

  • Vestavěné zprávy. Snižte čas potřebný k rozhodování pomocí vestavěných zpráv, jako jsou Burndown a Pohled na zdroje. Vždy přesně víte, jak se vaše projekty vyvíjejí, a můžete provádět úpravy, když je to nutné, abyste dosáhli lepších výsledků.
  • Automatizované nástroje pro plánování. Optimalizujte plánování práce a dosáhněte maximálního potenciálu produktivity. Snižte neefektivnosti a čas potřebný ke školení.
  • Přiřazování úkolů nečlenům týmu. Přiřaďte roli kdokoli ve vaší organizaci a zapojte je do projektu rychle a jednoduše. Budou schopni vidět kontext projektu, OneNote, soubory a další.
  • Bezproblémově integrovaný se všemi ostatními nástroji Microsoftu. Jedním z největších benefitů Microsoft Projectu je jeho připojení k ekosystému Microsoftu. Nebudete mít žádné problémy s integrací vašeho sady Office s nástrojem pro projektový management a dostanete maximum z toho, co už máte.

 

Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářský software
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Platnost licence: Doživotní
Přenositelnost licence: Nepřenosná
Záruka: 24 měsíců
Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ano
Operační systém: Windows 10, Windows 11
Počet zařízení: 1
Původ licence: druhotná