Office 2016 Home & Student

Kód: 49
Druhotná licence Nepřenosná Pro Windows
Značka: Microsoft
449 Kč 371 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis a Aplikace

Navržen tak, aby vám umožnil pracovat rychleji, Office Home and Student 2016 přichází s úžasnými novými funkcemi, které vám umožní komunikovat, vytvářet, spolupracovat a sdílet svou práci snadněji. Obsahuje nový moderní vzhled, zabudované nástroje pro spolupráci a umožňuje vám ukládat a přistupovat k dokumentům v cloudu na OneDrive.

Microsoft Office 2016 je nástupcem Microsoft Office 2013. Microsoft Office 2016 je k dispozici ve verzích 32 a 64 bitů a je kompatibilní s operačním systémem Windows 7 nebo jakoukoli novější verzí operačního systému Windows. Office 2016, stejně jako jeho předchůdci, existuje v různých balících, z nichž každý je navržen tak, aby vyhovoval různým potřebám. Ať už potřebujete Office pro osobní nebo profesionální použití, Microsoft má pro vás tu správnou sadu.

 

Microsoft Outlook 2016
Zůstaňte spojení a produktivní s přehledem své e-mailové schránky, kalendáře a kontaktů. Plánujte schůzky, sdílejte informace a efektivně spolupracujte s jednoduchým rozhraním a funkcemi aplikace Microsoft Outlook 2016. Outlook je k dispozici na jakémkoli zařízení, což vám umožňuje být neustále připojeni, ať už jste na telefonu, tabletu nebo zařízení od společnosti Apple.
Microsoft Word 2016
Vytváření profesionálních dokumentů nikdy nebylo jednodušší. Úžasné nástroje pro ověřování pravopisu od společnosti Microsoft Word vám umožňují snadno upravovat, strukturovat a recenzovat vaši práci. Word 2016 přichází s kompatibilitou s formátem PDF a inovativními metodami sdílení, díky kterým můžete pracovat a sdílet tak efektivně, jak je to jen možné.
Microsoft Excel 2016
Organizujte a vytvářejte komplexní tabulky nebo pracovní knihy s programem Excel. Rozsáhlé možnosti a funkce od společnosti Microsoft Excel vám umožňují ilustrovat vzory ve vašich datech pomocí podrobných grafikonů a grafů a provádět hloubkové analýzy pomocí široké škály dostupných vzorců. Tím vám umožňuje činit informovaná rozhodnutí a přesné předpovědi. 
 
Microsoft PowerPoint 2016
Vytvářejte výrazné prezentace a poutejte pozornost svého publika s PowerPointem. Vyhlédněte se jako profesionál pomocí šablon a motivů PowerPointu pro navržení prezentace, která vám nejvíce vyhovuje. PowerPoint také disponuje různými animacemi, přechody a dalšími funkcemi, díky kterým můžete prezentovat vše přesně tak, jak si představujete. 

Microsoft OneNote 2016
Váš osobní digitální poznámkový blok, OneNote vám umožňuje psát, psát nebo kreslit poznámky a vkládat obrázky, zvukové nebo video klipy z internetu. OneNote je dostupný online a synchronizuje se s vašimi dalšími zařízeními, což vám umožňuje přistupovat, aktualizovat nebo vytvářet nové poznámky odkudkoli. 
 
 Funkce
  • Office 2016 vás následuje. OneDrive vám umožňuje uložit veškerou svou práci a pokračovat tam, kde jste skončili, odkudkoli chcete.
  • Přístup z libovolného zařízení. Optimalizováno pro dotyková zařízení, umožňující vám přístup a práci se svými dokumenty na jakémkoli zařízení.
  • Podporuje týmovou práci. Sdílení své práce bylo zjednodušeno na jediný klepnutím tlačítka, a spolupráce v Word, PowerPoint a OneNote je jednodušší než kdykoliv předtím s vylepšenými funkcemi.
  • Vylepšená integrace. Office 2016 přináší nové a vylepšené integrované funkce od Bing, Cortany a Tell Me. Umožňuje vám prohlížet web, připravit se na schůzky a zjistit, jak provést to, co chcete v programech Word, Excel a PowerPoint.
Office 2016
Home & Student
Office 2016
Home & Business
Office 2016
Professional Plus
Word
Excel
Powerpoint
Onenote
Outlook
Publisher
Access
Skype

 

Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářský software
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Platnost licence: Doživotní
Přenositelnost licence: Nepřenosná
Záruka: 24 měsíců
Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ano
Operační systém: Windows 7 až 10
Počet zařízení: 1
Původ licence: druhotná
Obsahuje: Word, Excel, PowerPoint a OneNote