Office 2021 Home and Student

Kód: 95
Přenosná Druhotná licence Pro Windows
Značka: Microsoft
3 089 Kč 2 553 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis a Aplikace

Získejte všechny nezbytné produktivní aplikace s Office 2021 Home and Student a dosáhněte všech svých cílů! Tato jednorázová koupě vám umožní využít nejnovějších vylepšení v klasických aplikacích Word, PowerPoint, Excel a dalších pro Windows 11 nebo Windows 10 a používat je na svém počítači doma nebo ve škole.

Uspokojte všechny své potřeby v oblasti zpracování textu s Word, analyzujte data rychle a efektivně s Excel, ohromte perfektní prezentací PowerPoint, udržujte přehled o všech svých poznámkách s OneNote a zůstávejte v kontaktu s Teams. Office 2021 Home and Student vám poskytuje všechny důležité nástroje pro provedení práce.

 

Microsoft Outlook 2021
Outlook 2021 vám poskytuje více nástrojů, jako je vyhledávání nahoře a překladač, abyste lépe spravovali svou doručenou poštovní složku. Silný překladač vám umožňuje překládat zprávy do více než 70 jazyků na cestách, přičemž Outlook nemusíte opouštět s novou funkcí překladu. Microsoft neustále přidává více bohatých médií do kolekce obsahu kreativních prémiových obsahů Office, takže sledujte nové mediální zásoby, abyste se lépe vyjádřili. Udržujte svou doručenou poštovní složku organizovanou pomocí Focused Inbox od Outlook, spravujte svůj kalendář a sdílejte soubory s lehkostí.

Microsoft Word 2021
Office 2021 vám umožňuje spolupracovat na dokumentech v reálném čase a upozorní vás, když soubory jsou aktualizovány. Také budete schopni vidět, kdo pracuje na dokumentu, který jste otevřeli, a kde v dokumentu právě jsou. Přístupnost textu se zlepšuje pomocí funkce Line Focus; umožňuje vám procházet dokumenty řádek po řádku bez rušení. Významnou novou funkcí je podpora formátu OpenDocument (ODF) 1.3.

Microsoft Excel 2021
Klasický tabulkový program vás vybaví silnými nástroji pro vizualizaci a analýzu dat. Využijte nový XLOOKUP v Excel 2021 k vyhledávání v tabulkách a rozsazích řádek po řádku a urychlíte výpočty s 6 novými vzorci. Nyní můžete vytvářet přizpůsobená zobrazení, aniž by to ovlivňovalo to, jak jiní vidí dokument, a mít všechny vaše nejdůležitější nástroje uspořádané v rámci pásu přístupnosti.
 
Microsoft PowerPoint 2021
Se spoustou nových funkcí a vylepšení starých, je PowerPoint 2021 lepší než kdykoli předtím. Nyní podporuje nahrávání videa prezentéra, nahrávání rukou a nahrávání ukazatele laserového svazku. Užívejte si více ovládacích prvků pro své animace a přidejte rukou kreslený vzhled s obrysovým stylem Sketched. Práce na prezentaci s jinými ještě nikdy nebyla jednodušší díky lepšímu ovládání zážitku z komentování a množství nových funkcí, které vám pomáhají doručovat lepší prezentace rychleji

Microsoft OneNote 2021
Váš osobní digitální notebook, OneNote, vám umožňuje psát, psát nebo kreslit poznámky a vkládat obrázky, zvuk nebo videoklipy z webu. OneNote je k dispozici online a synchronizuje se s vašimi jinými zařízeními. OneNote 2021 vám umožňuje procházet své poznámky pomocí Feed a zavádí funkci zpětné vazby pro snazší spolupráci. Jsou k dispozici i další možnosti přizpůsobení rozhraní.
 

Funkce

 • Spolupracujte na dokumentech Spolupracujte se členy týmu na dokumentech v reálném čase a dostávajte upozornění, když se provede nějaká změna. Pracujte rychleji a zjednodušte svou komunikaci s Office 2021.
 • Překládejte e-maily Využijte novou překládací v Outlooku a překládejte zprávy z více než 70 jazyků, aniž byste opustili Outlook!
 • Najděte cokoliv s XLOOKUP Nové funkce XLOOKUP v Excelu vám umožní snadno a rychle prohledávat své tabulky a rozsahy řádek po řádku..
 • Vylepšený výkon Dělejte více rychleji díky vylepšenému výkonu, stabilitě a rychlosti v programech Word, Excel, PowerPoint a Outlook.
 • Office 2021 nyní podporuje barvy Hex Jsou pryč dny, kdy jste museli převádět hodnoty barev Hex do RGB, a nyní můžete najít dokonalý odstín, když jej potřebujete

 

  Office 2021
  Home & Student
  Office 2021
  Home & Business
  Office 2021
  Professional Plus
  Word
  Excel
  Powerpoint
  Onenote
  Outlook
  Publisher
  Access
  Teams

   

  Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Kancelářský software
  Typ distribuce: elektronická
  Typ licence: Retail
  Záruka: 24 měsíců
  Platnost licence: Doživotní
  Přenositelnost licence: Ano, mezi PC (vázaná na Microsoft účet)
  Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
  Faktura: Ano
  Komerční/firemní využití: Ne
  Operační systém: Windows 10, Windows 11
  Počet zařízení: 1
  Původ licence: druhotná