Windows 10 Home

Kód: 58
Druhotná licence Nepřenosná
Značka: Microsoft
239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis a Funkce

Windows 10 Home vrací okna, která již znáte, a zahrnuje významná vylepšení. Navržen tak, aby se s vámi bezproblémově pohyboval mezi zařízeními s Windows, stává se konečným personalizovaným notebookem nebo stolním počítačem doma.

Windows 10 je nejnovější verze oblíbeného operačního systému od společnosti Microsoft. Jako nejrychlejší operační systém od Microsoftu do dnešního dne přichází Windows 10 is aktualizovaným zabudovaným bezpečnostním systémem, který pomáhá chránit váš systém před škodlivým softwarem.

 

Microsoft Edge
Microsoft Edge je nový internetový prohlížeč, významná aktualizace dobře známého prohlížeče Internet Explorer. Edge je navržen tak, aby web pracoval způsobem, jak pracujete vy, umožňuje vám psát nebo psát na většině webových stránek a jednoduše sdílet tyto poznámky s kýmkoli chcete. Edge také představuje nový režim čtení, který vám umožňuje číst články bez rušení.

Cortana
Cortana, nový osobní digitální asistent, pracuje s vámi po celý den a sleduje vás na všech ostatních zařízeních se systémem Windows 10, aby vám pomohla vždy a všude, kde ji potřebujete. Cortana se s časem vyvíjí na vašeho osobního asistenta tím, že se dozvídá více o vás a současně vám pomáhá. Je specializovaná na připomínky, které vám doručuje ve správný čas a místo, abyste zapomněli méně a mohli dělat víc. Zeptejte se Cortany, aby prohledala vaše soubory a programy, nebo dokonce aby něco konkrétního našla v těchto dokumentech, programech nebo na webu.
 
Windows Ink.
Windows Ink. Rychle zaznamenejte své nápady. Pracovní prostor Windows Ink je okamžitě přístupný kdekoli se nacházíte, takže nemusíte mít obavy o to, že vám unikne nějaký nápad. Rychle získejte přístup k pracovnímu prostoru Ink jedním kliknutím digitálního pera nebo přímo z hlavního panelu. Dokonce si můžete zobrazit pracovní prostor Ink ještě před přihlášením se do systému.

 

Víceúlohovost
Víceúlohovost předefinuje způsob, jakým lidé pracují na svém počítači. Tato funkce činí multitasking na vašem počítači jednodušším než kdykoli předtím, umožňuje vám zobrazit čtyři věci najednou a vytvářet více virtuálních pracovních ploch.

Unified core
Windows 10 Home zároveň představuje vrchol cesty ke sjednocení platformy, přičemž Windows nyní běží na jednom, jednotném jádru. Tato konvergence umožňuje aplikacím stát se univerzálními, což znamená, že budou vypadat a fungovat stejně na každém zařízení se systémem Windows, ať už používáte chytrý telefon, tablet, notebook, stolní počítač nebo dokonce váš Xbox One.

Funkce Continuum
Funkce Continuum umožňuje uživatelům přepínat mezi režimem laptopa (klávesnice a myš) a režimem tabletu na konvertibilních zařízeních. Pokud chcete používat pouze dotykovou obrazovku, režim tabletu změní rozložení operačního systému tak, aby bylo více přizpůsobeno dotyku. Pokud připojíte myš a klávesnici, nebo otočíte váš notebook, Windows přejde do režimu pracovní plochy. Aplikace se opět zobrazí jako okna pracovní plochy, která jsou snadněji přesouvatelná s myší.

Podpora pro holografické počítače
Windows je také první operační systém, který podporuje holografické počítače. Spolu s HoloLens (samostatné zařízení) vám Windows 10 Home poskytuje přístup k úžasným funkcím rozšířené reality. Vysoce rozlišené hologramy ožijí ve vašem světě, bezproblémově se integrují s vaším fyzickým prostředím. Hologramy smíchané s reálným světem odblokují zcela inovativní způsoby tvorby, komunikace, práce a hry.

Office
Funkce multitaskingu systému Windows 10 se perfektně doplňují se sadou Office. Rozmístěte obrazovku podle svých představ, snadno spravujte více aplikací a dokumentů sady Office na jedné obrazovce a bez námahy přepněte až čtyři z nich, abyste optimalizovali svůj pracovní prostor. Můžete také posunout společný okraj ukotvených aplikací, kamkoli chcete, jednoduše zmenšující obě aplikace jedním pohybem.

Hraní her
Hrajte hry z konzole Xbox v nativním 4K s rozlišením čtyřikrát vyšším než Full HD 1080p přímo na svém počítači se systémem Windows 10. Streamujte své hraní a sdílejte klipy z vašich nejepičtějších herních okamžiků s integrovanou funkcí Game Bar. Windows 10 optimalizuje váš počítač pomocí režimu hry (Game Mode), který věnuje více systémových prostředků hrám během jejich spouštění.

  

Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Operační systémy
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Záruka: 24 měsíců
Platnost licence: Doživotní
Přenositelnost licence: Ne
Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ne
Počet zařízení: 1
Původ licence: druhotná