Windows 11 Pro

Kód: FQC-09132
Druhotná licence Nepřenosná
Značka: Microsoft
239 Kč 198 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Česká verze
Česká verze
Všechny produkty jsou multijazyčné, tedy obsahují také českou lokalizaci.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží ve většině případů doručíme hned po zaplacení emailem. I s návodem k instalaci.
Faktura (SK firma)
Faktura (SK firma)
Jsme slovenská firma. Fakturu a licenci obdržíte ke každé správně uhrazené objednávce.
Záruka
Záruka
Záruka je samozřejmostí. Reklamace řešíme v co nejkratším čase.

Detailní popis produktu

Popis a Funkce

Windows 11 Professional zde je se zcela novým UI a UX, navrženým tak, aby vaše zkušenost s operačním systémem byla co nejhladší a produktivnější. Windows 11 Pro přichází se všemi funkcemi a vylepšeními, které má Windows 11 Home, jako například Windows Hello, Secure Boot, Windows Security, šifrování zařízení a další.

Navíc k tomu mohou být uživatelé Windows 11 Pro jisti, že jejich údaje budou chráněny v případě krádeže, ztráty nebo nevhodně odstavených zařízení díky nástroji pro šifrování BitLocker. Windows Information Protection (WIP) chrání před neúmyslným únikem dat na zařízeních vlastněných podnikem a na osobních zařízeních zaměstnanců, která používají k práci. Windows 11 Pro také podporuje lokální účty bez potřeby jejich propojení s Microsoft účtem.

 

Obnovené rozhraní
Moderní a čisté, nový design Windows 11 má za cíl inspirovat vás a činit používání platformy příjemným. Optimalizovaný a modernizovaný nový vzhled operačního systému vám umožňuje mít kontrolu a rychle a snadno přistupovat k nejpoužívanějším aplikacím. Užijte si intuitivnější a krásný pracovní postup s Windows 11.

Integrované Android aplikace
Budete schopni přistupovat k Android aplikacím prostřednictvím Amazon Store přímo z aktualizovaného a důvěryhodného obchodu Microsoft Store. Zatímco předchozí verze operačního systému také měly různé triky pro používání Android aplikací na stolním počítači, v systému Windows 11 to bude nativní, což umožní lepší uživatelskou zkušenost. Funkce vyhledávání bude také nadstandardní oproti předchozím verzím, takže můžete své oblíbené aplikace, hry, show a filmy najít rychleji a jednodušeji než kdykoli předtím.

Chráníte svá data pomocí BitLockeru
BitLocker je nástroj pro plné šifrování zařízení, který může zašifrovat váš disk a udržet vaše data chráněná a váš systém uzamčen v případě krádeže nebo ztráty zařízení. Tato funkce ochrany údajů je integrována do Windows 11 a funguje nejlépe, když je provozována s Trusted Platform Module (TPM) ve verzi 2.0 nebo pozdější.

Zůstaňte v kontaktu s lidmi, na kterých vám záleží
Microsoft Teams je lepší než kdy předtím s Windows 11! Spusťte setkání téměř okamžitě, přístupem k Teams přímo z nyní vycentrované lišty úkolů. Kontaktujte ty, kteří jsou pro vás důležití, kdykoli vás to napadne, a rychle jim pošlete zprávu prostřednictvím chatu. Nový, snadný zážitek s Teams ve Windows 11 bude k dispozici každému uživateli s osobním účtem Microsoft.

Lepší podpora virtuálních ploch
Vytvářejte různé pracovní plochy pro práci, osobní použití, školu, Hraní her a další a plynule mezi nimi přepínejte. Přizpůsobte si jednotlivé pracovní plochy svým jedinečným potřebám a udržujte své aktivity pěkně oddělené. Organizujte své oblíbené aplikace a otevřená okna pomocí rozložení Snap a skupin Snap ve stylu podobném rozděleným obrazovkám, ale více přizpůsobitelným a flexibilním. To je obzvláště užitečné při multitaskingu, protože můžete jednoduše oddělit otevřená okna pro jedno projektu od těch pro jiný a snadno mezi nimi přepínat. Windows 11 vám také umožňuje připojovat a odpojovat se od monitoru, aniž byste ztratili polohu vašich oken. Multitasking nikdy nebyl jednodušší.

Nejlepší Windows pro hraní her
Odemkněte plný potenciál hardwaru vašeho systému s Windows 11 díky technologiím jako DirectX12 Ultimate, Direct Storage a Auto HDR. Získejte přístup k více než 100 vysoké kvality PC her s předplatným na Xbox Game Pass pro PC.

Vaše oblíbené widgety, jedno kliknutí daleko
Přizpůsobte si své oblíbené widgety a přístupujte k nim rychle a jednoduše přímo z lišty úkolů. Bez ohledu na to, zda chcete být informováni o aktuálních zprávách, zkontrolovat počasí, prohlížet fotky nebo něco jiného, všechno to bude jen jedno kliknutí daleko. Nastavte si widgety podle svých preferencí a získejte informace tehdy, když je potřebujete.

Lépe s Office 2021
Windows 11 je dokonalou kombinací se sadou Office 2021. Spolu s výkonnými aktualizacemi pro své aplikace, Office 2021 dostal vizuální facelift, aby se hodil k Windows 11. Odemkněte plný potenciál klasického produktivního softwaru a dosáhněte svých cílů.

  

Druhotná elektronická licence (ESD). Prodej druhotných licencí je v souladu se směrnicí Evropského parlamentu a rady 2009/24/ES (čl. 4 odst. 2) Evropského soudního dvora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Operační systémy
Typ distribuce: elektronická
Typ licence: Retail
Záruka: 24 měsíců
Platnost licence: Doživotní
Přenositelnost licence: Ne
Jazyk: Ve všech jazycích (Slovenština i Čeština)
Faktura: Ano
Komerční/firemní využití: Ano
Počet zařízení: 1
Původ licence: druhotná