Jak aktivovat a nainstalovat Office 2019-2021 Link ke stažení

 

Před instalací Office na PC se ujistěte, že váš počítač splňuje systémové požiadavky. Hledáte cenově dostupné produktové klíče Microsoft Office, neváhejte a klikněte sem!

Pokud vlastníte předchozí verze Microsoft Office, je velmi důležité, abyste je před instalací Office 365 nebo 2016-2021 odstranili, abyste předešli chybám v aplikaci. Microsoft Office je navržen tak, že umožňuje existenci pouze jedné instalace a jednoho licenčního klíče na jednom zařízení. Ilegální kopie Office by také měla být důkladně odstraněna, aby se zajistilo, že nová instalace se může připojit k aktivačním serverům Microsoftu pro aktivaci. Pro PC: Chcete-li odstranit stávající instalaci Office pomocí oficiálního nástroje pro odstranění Office přejděte na návod kliknutím zde.

1. Stáhněte si instalační ISO soubor z této stránky podle toho jakou verzi Office jste si zakoupili.

2. Po stažení si daní soubor otevřete a nainstalujte.

3. Po dokončení instalace otevřete kteroukoli aplikaci z Office například. Windows nebo Excel daný program vás automaticky vyzve k zadání licenčního klíče, který jste si koupili pokud jste si ještě nekoupili daný klíč můžete tak učinit kliknutím zde.
4. Následně vás to vyzve k aktivaci, pokud by se tak nestalo tak klikněte na Konto a aktivovat produkt.

5. Automaticky se vám otevře okno kde musíte vybrat způsob aktivace. Jelikož se jedná o aktivaci produktu Link ke stažení je třeba vybrat možnost "Chci software aktivovat přes Internet (doporučuje se)"
6. Po kliknutí na tlačítko dále by měl být produkt aktivován a můžete jej začít používat.