Jak aktivovat Office 2016-2021 Telefonická aktivace

 

Upozornění:

Před instalací je třeba zkontrolovat, zda nemáte nainstalovanou žádnou verzi Office 2016-2021, pokud máte třeba ji odinstalovat.

1. Připomínáme vám, že pro aktivaci Office 2016-2021 telefonická aktivace prostřednictvím telefonu musíte mít nainstalovanou originální aplikaci Office, kterou můžete stáhnout přímo z Microsoft serveru - Office 2021 Pro, Office 2019 Pro, Office 2019 Home and Student. Jiné verze můžete nalézt zde. Kromě toho musíte pro aktivaci aplikace nejprve zadat licenční klíč produktu. Pokud jej nemáte, můžete si jej také zakoupit na naší stránce kliknutím zde.

2. Následně klikněte na tlačítko Přijmout (čímž vyjadřujete souhlas s licenční smlouvou)
3. Následně se Vám zobrazí okno Výchozí typy souborů, kde zvolíte Formaty Office Open XML.

4. Potom vyberte možnost: "Chci software aktivovat telefonicky" a klikněte na "Další".

5. V dalším okně v rozbalovacím menu vyberte svou zemi v kroku 1, například, Česko. (Můžete mít jakoukoli jinou zemi). Většina zemí má obvykle číslo s bezplatným hovorem na náklady Microsoftu.

6. Následně si vyberete telefonní číslo a zavoláte na něj.

V případě, že České telefonní číslo není funkční, zvolte zemi Slovenskou republiku a následně volejte na slovenské telefonní číslo, které se vám zobrazí..

7. Během hovoru stiskněte 1, souhlasíte s nahráváním rozhovoru, pak stiskněte 3 - Aktivace Office, poté stiskněte 1 a zadejte čísla do robota (z kroku 2 jak je na obrázku níže). Upozornění! Musíte zadat svůj identifikační kód instalace, který máte v okně aktivace programu, na našem snímku obrazovky níže je příklad. Po zadání čísel do vašeho telefonu se robot zeptá, na kolika počítačích již byl klíč nainstalován, musíte odpovědět stisknout číslo 0.

8. Dále čekáte na potvrzení odpovědi od robota s identifikačním kódem, který je třeba zadat do vstupních polí od A do H (v kroku 3) a aktivovat Microsoft Office.

9. Pokud vše proběhlo dobře, aktivace bude úspěšně dokončena, jak vás informuje průvodce aktivací po kliknutí na tlačítko Další (viz níže na obrázku).

 

10. Jak je napsáno na obrázku výše pokud chcete, aby se změny začaly uplatňovat, je třeba skončit a znovu spustit aplikace Office.